Vitajte na stránke Východ road liga Pokiaľ ste cyklista prosím pridajte sa do zoznamu cyklistov pre rok 2019

Zapíšte sa !
" Projekt je podporený z rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja "

Pravidlá pretekov

Môžete si stiahnúť pravidlá pretekov


Stiahnúť

Skrátené Pravidlá pretekov

Môžete si stiahnúť skrátené pravidlá pretekov


Stiahnúť

Súťažný poriadok detskej VRL

Môžete si stiahnúť alebo online pozrieť súťažný poriadok pretekov

Stiahnúť

Kenzal detská DVRL

Priebežné poradie

Dátum Typ Disciplína Miesto Usporiadavateľ Plagát Propozície Výsledky

Apríl - 2019

28.4.2019 1. kolo Preteky detí Kežmarok v centre na Hlavnom námestí 1.

Máj - 2019

08.5.2019 2. kolo Preteky detí Sabinov v priestoroch futbalového štadióna

Jún - 2019

02.6.2019 3. kolo Preteky detí Svidník parkovisko pri amfiteátri
29.6.2019 4. kolo Preteky detí Podolinec v kasárňach

August - 2019

10.8.2019 5. kolo Preteky detí Svit v centre mesta
29.8.2019 6. kolo Preteky detí Uloža na parkovisku pod kolibou

September - 2019

01.9.2019 7. kolo Preteky detí Stará Ľubovňa v centre mesta.
15.9.2019 8. kolo Preteky detí Košice Jahodná Lyžiarske stredisko
29.9.2019 9. kolo Preteky detí Kežmarok Mlynčeky
td>
Dátum Typ Disciplína Miesto Usporiadavateľ Plagát Propozície Výsledky

Apríl - 2018

29.4.2018 1. kolo Preteky detí Kežmarok CK KK

Máj - 2018

19.5.2018 2. kolo Preteky detí Prešov
20.5.2018 3. kolo Preteky detí Sabinov ŠK VELODROM

Jún - 2018

3.6.2018 4. kolo Preteky detí Svidník Svidník

August - 2018

05.8.2018 5. kolo Preteky detí Stará Ľubovňa preteky v rámci Cyklostopyfest
29.8.2018 6. kolo Preteky detí Uloža Organizátor Cyklospiš

September - 2018

8.9.2018 7. kolo Preteky detí Stará Ľubovňa Cyklovňa
30.9.2018 8. kolo Preteky detí Kežmarok Mlynčeky CK Cyklošport Kežmarok

Konečné poradie


Preteky VRL

Priebežné poradie

Dátum Typ Disciplína Miesto Usporiadavateľ Poznámka Plagát Propozície Výsledky

Apríl - 2019

14.4.2019 Cyklomaratón Prievidzský cyklomaratón Prievidza Stejskal team

Máj - 2019

05.05.2019 Cyklomaratón Jarná cena Jesenské CK Rimavská Sobota
11.05.2019 VRL-1. kolo Časovka jednotlivcov Svinia, Jarovnice VRL Výsledky
12.05.2019 VRL-2. kolo preteky jednotlivcov Sabinov VRL Výsledky
19.05.2019 Cyklomaraton Sereďský cyklomaratón Sereď ŠK Cyklo Tour Sereď Registrácia
26.05.2019 MRC Preteky jednotlivcov „Memoriál Karola Mensyho“ Pernek RAPID Bratislava

Jún - 2019

01.06.2019 Cyklomaratón Jarná klasika Poprad Tatry tour
02.06.2019 MRC M SR Masters, časovka jednotlivcov Sokolovce CK Piešťany
02.06.2019 VRL-3. kolo Preteky jednotlivcov Svidník VRL + mesto Svidník Výsledky
08.06.2019 VRL – 4. kolo Milk – agro cup Sabinov Milk – agro cup + VRL Registrácia Výsledky
07-09.06.2019 GRAN FONDO časovka jednotlivcov, preteky jedn. Ljubljana
15.06.2019 MRC M SR Masters čas. do vrchu Srdiečko CK ROUTE 66
16.06.2019 Cyklomaratón - VRL 5. kolo Brezno Brezno CK ROUTE 66 Brezno Propozície
23.06.2019 VRL – 6. kolo Preteky jednotlivcov Kežmarok CK Kežmarok Propozície Výsledky
26.-27.6.2019 24 hodinovka SLOVAKIA RING SLOVAKIA RING
30.06.2019 VRL – 7. kolo Preteky jednotlivcov Bardejov VRL + mesto Bardejov Registrácia Propozície

Júl - 2019

05.07.2019 MRC Časovka jednotlivcov Teplý vrch CK Rimavská Sobota
06.07.2019 MRC Preteky jednotlivcov Teplý vrch CK Rimavská Sobota
07.07.2019 Cyklomaratón Tour de volcano Poľana Banská Bystrica CK Banská Bystrica
19.-21.07.2019 MRC Etapy Martin / Horný Kalník/ R. C. T. Martin
27.07.2019 Cyklomaratón TATRY TOUR Poprad Tatry Tour
28.07.2019 MRC M SR Masters, preteky jednotlivcov Sokolovce CK Piešťany

August - 2019

09.-16.08.2019 Svet. týždeň cyklistiky , 8 etáp Hartberg /AUT/
18.08.2019 MRC Preteky jednotlivcov „Slovenské Pyreneje“ Kláštor pod Znievom CK Pravenec
18.08.2019 VRL-8. kolo Rudnou cestou, preteky jednotlivcov Jelšava SCK Magnezit Jelšav
25.08.2019 VRL – 9. kolo Časovka do vrchu Banské Jantex Humenné
26.8.-1.09.08.2019 Svetový pohár, časovka jedn. , preteky jedn. St. Johann /AUT/
29.08.2019 VRL – 10. kolo Časovka do vrchu Uloža Cyklospiš

August - 2019

01.09.2019 VRL – 11. kolo Open majstrovstvá VRL, vyhodnotenie VRL Stará Ľubovňa PRO BIKE
07.09.2019 Cyklomaratón Nitriansky cyklomaratón Poľný Kesov CK Nitra
08.09.2019 STD pretek jednotlivcov Domaša tour Vranovské vydry
05.-08.09.2019 MS Masters časovka jednotlivcov + preteky jedn. Poznaň /POL/ UCI
18.-22.09.2019 OKOLO SLOVENSKA 63. ročník
Dátum Typ Disciplína Miesto Usporiadavateľ Poznámka Plagát Propozície Výsledky

Máj - 2018

19.5.2018 1. kolo č.j. Prešov ŠK VELODROM Prešov Pretek aj pre kategóriu HB (HandBike)
20.5.2018 2. kolo p.j. Sabinov ŠK VELODROM Prešov Pretek aj pre kategóriu HB (HandBike)

Jún - 2018

3.6.2018 3. kolo p.j. Svidník EURO-DONO
Svidník TOUR
75km, hromadný štart, Pretek aj pre kategóriu HB (HandBike)
10.6.2018 4. kolo p.j. Sabinov Milk-AGRO Cup
17.6.2018 5. kolo p.j. m. Brezno Route 66
Tour Route 66
24.6.2018 6. kolo p.j.
MvS
Kežmarok CK Kežmarok Pretek aj pre kategóriu HB (HandBike)
Majstrovstvá VRL

Júl - 2018

1.7.2018 7. kolo p.j. Bardejov Bardejov, VRL Bardejov
5.7.2018 8. kolo p.j. Jelšava Jelšava
O pohár Primátora mesta Jelšava
15.7.2018 9. kolo p.j. Prešov ŠK Velodróm Prešov

August - 2018

26.8.2018 10. kolo č.v. Banské KriWo Team Jantex Humenné
Časovka do vrchu
Pretek aj pre kategóriu HB (HandBike)
29.8.2018 11. kolo č.v. Spišský hrhov CK Cyklospiš Pretek aj pre kategóriu HB (HandBike)

September - 2018

8.9.2018 12. kolo p.j. Stará Lubovňa Cyklovňa
Okolo Slovenska
Pretek aj pre kategóriu HB (HandBike)
9.9.2018 13. kolo p.j. Vr. nad Topľov STD Domaša TOUR vyhodnotenie VRL 2018

Priebežné poradie


Partneri podujatia


KDE NÁS NÁJDETE